Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów

Zapisz Usuń

Wzory graweru

Facebook

Regulamin

 Szanowni Klienci,


informujemy, że strona internetowa drehan.pl posiada jedynie funkcję informacyjną i stanowi prezentację wybranych produktów wykonanych przez naszą firmę. Możliwość składania zamówień za pośrednictwem strony internetowej jest wyłączona. W celu dokonania zakupów serdecznie zapraszamy na nasze aukcje na allegro:

 

REGULAMIN

 

1. Sklep drehan.pl, dostępny pod adresami www.drehan.pl  jest prowadzony przez firmę:

PPU DREHAN Agnieszka Hanc

Niedźwiedzice 10

59-225 Chojnów

NIP: 691-215-49-25

REGON: 021730564

NUMER KONTA BANKOWEGO: 13 1050 1748 1000 0090 9195 2821 (ING Bank Śląski SA)

 dalej nazywaną „Sprzedającym”.

 2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.

 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

 4. Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta. Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych, licząc od momentu zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedającego oraz, w przypadku projektów wykonywanych na indywidualne zamówienie, otrzymaniu akceptacji projektu przez Klienta. W przypadkach szczególnych okres oczekiwania może się wydłużyć, o czym Klient zostanie poinformowany przez Sprzedającego z odpowiednim wyprzedzeniem.

 5. Zakupiony towar wraz z wybranym przez Klienta dokumentem sprzedaży (faktura/paragon) jest wysyłany wybranym przez Klienta przewoźnikiem na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres.

 6. Sprzedający ponosi odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku i pozostałymi stosownymi przepisami prawa.

 7. W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adres Sprzedającego.

 8. W okresie dziesięciu dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają produkty o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (produkty przygotowane na specjalne zamówienie Klienta i dostosowane do jego indywidualnych potrzeb np. przedmioty wykonane lub wygrawerowane według projektu Klienta).

 9. Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw.

 10. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą
o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).
Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

 11. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

 12. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji lub zamówieniu e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 30 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu.
Zmiany wprowadzane będą w celu dostosowania regulaminu do obowiązującego stanu prawnego.

 13. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce regulamin (http://www.drehan.pl/informacja/20/regulamin). W trakcie realizacji zamówienia oraz
w całym okresie opieki posprzedażowej
Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przez niego przy składaniu zamówienia. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy Klient uzna go za mniej korzystny od aktualnego i poinformuje Sprzedającego o wyborze aktualnego jako obowiązującego.

 14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

 

 

 

 

 

 

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI:

1. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:
a)
przelewem na numer konta:

DREHAN Agnieszka Hanc

Niedźwiedzice 10

59-225 Chojnów

13 1050 1748 1000 0090 9195 2821 (ING Bank Śląski SA)
b)
gotówką przy odbiorze osobistym (po uprzednim uzgodnieniu z Agnieszką Hanc).

 

WYSYŁKA:

1. Dostawa towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

2. Koszty wysyłki towaru uzależnione są od wagi i gabarytu listu/paczki.

3. Przy kwocie zamówienia powyżej 400 zł paczka wysyłana jest na koszt Sprzedającego za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

 

CENNIK DOSTAW:

Wysyłka Pocztą Polską listu poleconego priorytetowego:

- waga listu do 1 kg – 9,50 zł

- waga listu od 1 do 2 kg – 14 zł

Wysyłka Pocztą Polską paczki pocztowej priorytetowej (waga do 5 kg) - 17 zł

Wysyłka paczki firmą kurierską DPD – 17 zł

Zamówienia o łącznej wadze przekraczającej 5 kg wysyłane są firmą kurierską – koszt 17 zł.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.