Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów

Zapisz Usuń

Wzory graweru


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /lib/smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270

Facebook

Regulamin

 Szanowni Klienci,


informujemy, że strona internetowa drehan.pl posiada jedynie funkcję informacyjną i stanowi prezentację wybranych produktów wykonanych przez naszą firmę. Możliwość składania zamówień za pośrednictwem strony internetowej jest wyłączona. W celu dokonania zakupów serdecznie zapraszamy na nasze aukcje na allegro:

 

REGULAMIN

 

1. Sklep drehan.pl, dostępny pod adresami www.drehan.pl  jest prowadzony przez firmę:

PPU DREHAN Agnieszka Hanc

Niedźwiedzice 10

59-225 Chojnów

NIP: 691-215-49-25

REGON: 021730564

NUMER KONTA BANKOWEGO: 13 1050 1748 1000 0090 9195 2821 (ING Bank Śląski SA)

 dalej nazywaną „Sprzedającym”.

 2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.

 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

 4. Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez KlientaTermin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczychlicząc od momentu zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedającego oraz, w przypadku projektów wykonywanych na indywidualne zamówienie, otrzymaniu akceptacji projektu przez Klienta. W przypadkach szczególnych okres oczekiwania może się wydłużyć, o czym Klient zostanie poinformowany przez Sprzedającego z odpowiednim wyprzedzeniem.

 5. Zakupiony towar wraz z wybranym przez Klienta dokumentem sprzedaży (faktura/paragon) jest wysyłany wybranym przez Klienta przewoźnikiem na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres.

 6. Sprzedający ponosi odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku i pozostałymi stosownymi przepisami prawa.

 7. W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adres Sprzedającego.

 8. W okresie dziesięciu dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają produkty o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (produkty przygotowane na specjalne zamówienie Klienta i dostosowane do jego indywidualnych potrzeb np. przedmioty wykonane lub wygrawerowane według projektu Klienta).

 9. Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw.

10. 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO") W związku ze zmianą przepisów informujemy, że PPU DREHAN Agnieszka Hanc Niedźwiedzice 10 59-225 Chojnów jest Administratorem Danych Osobowych i zobowiązuje się stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, zarówno techniczne, jak i organizacyjne, aby chronić Państwa Dane Osobowe, w myśl obowiązujących przepisów. Dane będą przechowywane wyłącznie przez okres niezbędny do osiągnięcia celów, dla których są gromadzone oraz wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Wyrażoną zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych przez PPU DREHAN Agnieszka Hanc Niedźwiedzice 10 59-225 Chojnów Klient może wycofać w każdej chwili. PPU DREHAN Agnieszka Hanc Niedźwiedzice 10 59-225 Chojnów jako Administrator Danych Osobowych, gromadzi Państwa dane osobowe pozyskane podczas procesu składania zamówień, niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży, a w szczególności:

1. imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;

2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;

3. e-mail – niezbędny do komunikacji związanej z realizacją zamówienia;

4. numer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

Jako Administrator Danych Osobowych zbieramy Państwa Dane osobowe w celu zawierania i realizacji łączącej nas umowy oraz świadczenia dla Państwa oferowanych przez nas usług, w tym w szczególności kompleksowej obsługi i realizacji zamówień (wysyłka zamówionych towarów, realizacja i rozliczenia płatności, obsługa reklamacji i zwrotów ); realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa niezbędnych do wystawiania i przechowywania faktur oraz innych dokumentów księgowych, oraz dla celów archiwizowania dokumentów; przeprowadzania akcji marketingowych, profilowania oraz przesyłania informacji handlowych (tylko w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnych jednoznacznych zgód na takie działania) Administrator Danych Osobowych, PPU DREHAN Agnieszka Hanc Niedźwiedzice 10 59-225 Chojnów może udostępniać dane osobowe następującym podmiotom trzecim, wyłącznie dla celów wskazanych powyżej, tylko w wybranych sytuacjach: 1. Podmiotom, z którymi Administrator Danych Osobowych ma zawarte umowy powierzenia danych regulające zasady współpracy w celu kompleksowej realizacji umowy sprzedaży ( np. świadczenia kurierskie, informatyczne, marketingowe, finansowe) Podmioty te bedą zobligowane do zastosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa, technicznych i organizacyjnych, aby chronić Państwa Dane osobowe2. Organom nadzorującym, organom władzy i innym osobom trzecim; w przypadku wypełnienia obowiązków nałożonych prawem.

Szanowny Kliencie, przysługują Ci następujące prawa w zakresie ochrony danych osobowych:

1. Prawo żądania dostępu do Twoich Danych osobowych;

2. Prawo do sprostowania Danych osobowych;

3Prawo do usunięcia Danych osobowych ("prawo do bycia zapomnianym");

4. Prawo do ograniczenia przetwarzania Państwa Danych osobowych;

5. Prawo do przenoszenia Danych osobowych;

6Prawo sprzeciwu wobec przetwarzania dotyczących Państwa Danych osobowych;

7. Prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych oraz realizacji przysługujących Ci praw zachęcamy do kontaktu wybraną drogą komunikacji:

telefon:  607 120 947

e-mail: drehan@drehan.pl

adres:  PPU DREHAN Agnieszka Hanc Niedźwiedzice 10 59-225 Chojnów

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą

o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą
o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). 
Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

 11. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

 12. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji lub zamówieniu e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 30 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu.
Zmiany wprowadzane będą w celu dostosowania regulaminu do obowiązującego stanu prawnego.

 13. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce regulamin (http://www.drehan.pl/informacja/20/regulamin). W trakcie realizacji zamówienia oraz
w całym okresie opieki posprzedażowej 
Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przez niego przy składaniu zamówienia. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy Klient uzna go za mniej korzystny od aktualnego i poinformuje Sprzedającego o wyborze aktualnego jako obowiązującego.

 14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

 

 

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI:

1Klient ma możliwość uiszczenia ceny:
a) 
przelewem na numer konta:

DREHAN Agnieszka Hanc

Niedźwiedzice 10

59-225 Chojnów

13 1050 1748 1000 0090 9195 2821 (ING Bank Śląski SA)
b) 
gotówką przy odbiorze osobistym (po uprzednim uzgodnieniu z Agnieszką Hanc).

 

WYSYŁKA:

1. Dostawa towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

2. Koszty wysyłki towaru uzależnione są od wagi i gabarytu listu/paczki.

3. Przy kwocie zamówienia powyżej 400 zł paczka wysyłana jest na koszt Sprzedającego za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

 

CENNIK DOSTAW:

Wysyłka Pocztą Polską listu poleconego priorytetowego:

- waga listu do 1 kg – 9,50 zł

- waga listu od 1 do 2 kg – 14 zł

Wysyłka Pocztą Polską paczki pocztowej priorytetowej (waga do 5 kg) - 17 zł

Wysyłka paczki firmą kurierską DPD – 17 zł

Zamówienia o łącznej wadze przekraczającej 5 kg wysyłane są firmą kurierską – koszt 17 zł.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

 

 


Warning: session_write_close(): Session callback expects true/false return value in Unknown on line 0

Warning: session_write_close(): Session callback expects true/false return value in Unknown on line 0

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0